2019 saç ekim fiyatları belli oldu mu veya 2019 saç ekim fiyatları ne kadar olacak sorusu çok fazla olarak tarafımıza sorulmaya başlanmıştır. Saç ekimi gün geçtikçe popüler olmaya ve gün geçtikçe daha çok yapılmaya başlanmıştır ve saç ekim fiyatlarıda taleplere göre şekillenmektedir. İstanbul saç nakil merkezi olarak ilk amacımız herkesin saç larına kavuşmasıdır. Bu amaçla en uygun ve en ucuz saç ekimi yapmaya gayret göstermekteyiz.

Ucuz ve kaliteli saç ekiminin adresi olan istanbul saç nakil merkezi olarak saç kökü yani greft sayısına göre saç ekimi fiyatı belirlemekteyiz. Tek seansta maksimum saç ekimi yapmaya gayret göstermekte olduğumuz için en çok tercih edilen saç ekim merkezi konumunda olmaktayız.

Saç Ekiminde Fiyatlar Nasıl Belirleniyor ?

Saç ekim merkezleri greft sayısına göre saç ekim fiyatı belirleyebilecekleri gibi saç ekimi seanslarına göre de saç ekim fiyatları belirlenebilmektedir. Bir diğer saç ekim fiyatı belirleme unsuruda bizimde kullandığımız gibi saç ekim tekniğine göre saç ekim fiyatı belirlenebilir.

Ortalama olarak saç ekim fiyatları dünya genelinde greft sayısına göre belirlenir. Üstelik belirlenen saç ekim ücreti karşılığı eurudur.

1 greft saç kökü = 1-2 euro dur. Güncel dolar ve euro kurları hesaba katıldığında bu fiyatlarla Türkiyede saç ekmek imkansızdır. Türkiyede saç ektiren yerli ve yabancı herkesin tercih sebebi saç ekim fiyatlarının ucuz oluşu ve kaliteli saç ekimi yapılmasıdır.

Türkiyede saç ekim fiyatları için genel olarak 1 greft saç kökü 2-3 lira seviyesinde tutulmaktadır. ortalama olarak bir seansta 3000  greft saç ekimi yapıldığı düşünülürse 6000 tl ortalamasına denk gelmektedir. Bu saç ekme fiyatı ortalama saç ekim fiyatıdır.

İstanbul Saç Nakil Merkezi 2019 Saç Ekim Fiyatları Ne Kadardır ?

Saç ekiminde önceliğiz maksimum saç ekimini en uygun fiyatlarla saçsızlık sorunu olan kişilere uygulamak ve maksimum fayda sağlamaktır. Saç ekiminde en önemlisi sadece parası olanlara değil herkese saç ekebilmektir. Herkes saç ektirsin diye bizlerde türkiyenin ve istanbulun en uygun saç ekimini yapıyoruz.

  • Traşsız saç ekimi fiyatımız 6000 tl dir.
  • Fue saç ekim fiyatımız 6000 tl dir.
  • Kaş Ekim Fiyatımız 5000 tl dir.
  • Sakal ve Bıyık Ekim Fiyatımız 7000 tl dir.
  • Safir perkütan saç ekimi 7000 tldir.
  • Dhi + Kalem tekniği ile saç ekimi 9000 tldir.

Fiyatlarımız başlangıç fiyatları olup detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için sol altta bulunan WhatsApp ile hızlı iletişime geçebilirsiniz.

Saç ekim fiyatlarımız ve saç ekimi hizmetlerimizin detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden İstanbul saç nakil merkezi olarak yeni yılda yeni saçlarınızla ömür boyu mutluluklar dileriz :)) .

Edit: 2021 saç ekim fiyatları için güncellenen saç ekim fiyatlarımıza bakabilirsiniz.