DHİ Saç ekiminde önemli olan ekilecek saçların zarar görmeden hasarsız şekilde kellik olan bölgeye ekilmesidir. Ekim yapılacak saç kökleri zarar görürse eğer ekildiği alanda tutmayabilir ve çıkmayabilir. DHİ saç ekiminin önemi de burda devreye girmektedir ve fue yöntemi ile alınan saç köklerinin direkt cilde yerleştirmeye imkan vermektedir.

Dhi direkt saç ekiminde saç köklerinin alımı bittikten sonra saç kökleri yukarıda fotoğrafı bulunan dhi cihazlarının içine yerleştirilir ve kellik olan saç ekimi planlanan cilde dhi cihazı yardımıyla saç ekimi yapılır. Saç kalınlığına göre seçilen ve kişiye özel saç ekimine olanak sağlayan dhi saç ekimi sayesinde saçlar tek seferde kellik olan alana ekilmiş olur.

Dhi saç ekimi nedir ?

Dhi saç ekimi farklı farklı isimlendirilmektedir. Dhi saç ekimine Choi saç ekimi – Kalem yöntemi ile saç ekimi – İğneli saç ekimi – İmplanter saç ekimi gibi farklı farlı tanıtım ve reklamlarla saç ekim merkezlerinden duyabilirsiniz. Aslın hepsindeki mantık ve uygulama aynıdır.

Saç ekimlerinde Öncelikle fue yapılır fue sayesinde ekilecek kökler donör bölgeden zarar görmeden alınır ve ekim yapılması için hazırlanır. Hazırlanan saç kökleri Dhi cihazının içerisine yerleştirilir ve ekim sahasına uygulanır. Genel adı Dhi saç ekimi olan bu uygulamanın yukardaki saydığımız gibi isimlendirilmesi saç ekimi merkezine göre değişsede mantısı ve uygulaması değişmez.

DHİ saç ekimi avantajları nelerdir ?

Dhi saç ekimi avantajları nelerdir:

  • Dhi saç ekiminde kanal açmak için uğraşılmaz,
  • Doğal saç yönünde saç ekimi kolaylıkla yapılır,
  • Saç sıklaştırma işlemlerinde traşa gerek kalmaz,
  • Direkt saç ekimi yapıldığı için iki kez ağrı olmaz,
  • Dhi ile kaş ekimi çok daha iyi olmaktadır,
  • Dhi ile sakal ve bıyık sıklaştırma sonuçları daha yoğun olmaktadır,

Dhi saç ekimi fiyatı

Dhi saç ekiminde kullanılacak özel malzemeler olduğundan dolayı ve kişiye özel bir işlem olup Dhi saç ekimde tecrübeli saç ekim uzmanları tarafından yapılır ve Normal saç ekim fiyatlarımıza ek olarak sadece 500 tl’ye Dhi saç ekimi yaptırabilirsiniz. Güncel saç ekimi fiyatlarımıza ulaşmak için tıklayınız.  Dhi yöntemiyle sakal ekimi fiyatıda sadece 500 tl ek olarak yapılmaktadır.