Türkiye Ödülleri 2019 en iyilerin seçildiği ödül gecesi Green Park hotelde düzenlenen gecede sahiplerini buldu. İstanbul saç nakil merkezi olarak bizlerde 2019 yılı en başarlı saç ekim merkezi olarak ödül gecesinde ödüle layık görüldük. Düzenlenen gecede siyasetten müziğe, müzikten spora, estetik merkezlerinden saç ekim merkezlerine kadar bir çok alanda Türkiye’nin en iyileri ödüllerini alarak başarılarını tescil etti.

Türkiye ödülleri yer yıl düzenlenmekte ve alanlarında en başarılı kurumların başarılarının tescil edildiği ulusal bir ödül törenidir. Türkiye’de hizmet veren saç ekim merkezleride bu gecede geçmiş yıllarındaki performansı ve memnuniyet oranlarına bakılarak değerlendirildiği gecede tüm saç ekim merkezlerine fark atarak kurumumuz İstanbul Saç Nakil Merkezi En Başarılı ve En İyi Saç Ekim Merkezi olarak Tescillenmiş durumdadır.

Saç ekim merkezi sayısı en çok olan ülkelerden biri türkiyedir ve bu ödül gecesinde rakip olarak çok fazla saç ekim merkezi yarışmış ve sadece belirli alanlarda 5 farklı saç ekim merkezi ödüle layık görülmüştür.

En İyi Saç Ekim Merkezi Nasıl Seçildik

Türkiye Ödülleri verilmeden önce tüm kurumlar gibi saç ekim merkezleride bazı kriterler göz önüne alınarak ödüle layık görülmüştür. İstanbul saç nakil merkezi olarak en iyi saç ekim merkezi seçilme sebeblerimizden başlıcaları ve değerlendirilen kriterler şu şekildedir.

  • Saç ekim fiyatları,
  • Uygulanan saç ekim tekniği,
  • Saç ekim sonuçları,
  • Saç ekimi sonrası memnuniyet oranı,
  • Saç ekimi öncesi verilen ücretsiz hizmetler,
  • Saç ekimi sonrası ücretsiz verilen bakım setlerinin kalitesi,
  • Saç ekim uzmanlarının tecrübesi,
  • Çözüm odaklı iletişim,
  • Garantili saç ekimi,

Yukarıda sayılan ve daha fazla kriterler arasında yapılan ve bağımız kuruluş olan Türkiye Ödüllerinin yaptıkları anketler sonucu İstanbul Saç Nakil Merkezi 2019 yılının en iyi ve en başarılı saç ekim merkezi olarak ödüllendirilmiş durumdadır.

Saç sorunlarınıza en doğru çözümü bulmak ve kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla almak isteyenlerin tercihi olmaya devam edeceğiz. Saç sorunları için WhatsApp ile hızlı iletişime geçebilir güncel saç ekim kampanyalarından faydalanmak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul saç nakil merkezi tescilli olarak ödül almış ve en başarılı saç ekimi seçilmiş bir saç ekim merkezidir.