Fue saç ekimi, ( Foliküler Unit Extraction ) saçsızlık sorunları için geliştirilen dünyanın en iyi saç kökü alımı yöntemidir. Fue yöntemi sayesinde ekilecek saç kökleri tek tek yara izi olmadan ve tek seferde çok fazla sayıda saç kökünü zarar görmeden sağlıklı donör bölgeden alınması anlamına gelmektedir.

Fue saç ekimi geliştirilmeden önceki yapılan saç ekimlerinde maalesef çok fazla sorun olmakta ve ekilen saçların sadece %30 kadar bir kısmı çıkmaktayken Fue Saç Ekimi sayesinde ekilen saçların %99 çıkmakta ve sağlıklı şekilde uzamaktadır. Fue Yöntemi ile Saç Ekimi sayesinde saç ekimleri cerrahi işlem olmadan yapılabilmektedir ve çok hızlı iyileşme görülmektedir. Ayırca Fue saç ekimi sayesinde enfeksiyonda oluşmamaktadır.

Fue Saç Ekimi genellikle ve çoğunlukla kullanılan saç kökü alım yöntemidir. Saç ekim merkezlerinin çoğunluğu fue yöntemi kullamaktadır. Günümüzde geliştirilmeye çalışılan tüm saç ekimi yöntemleri Fue Yönteminin daha da geliştirilmesi üzerine olan çalışmalardır.

Fue saç ekimi nedir ?

Fue saç ekimi özel bir teknik ve sadece saç ekimi için geliştirilmiş olan dakikada 6000 ila 10000 devir arasında çalışan bir motor ve bu motora bağlı olan saç kalınlığına ve saç kökü yapısına göre özel uçları olan saç kökü alımının yapılmasını sağlayan motorlu bir cihazdır. bu cihaz ile saç kökleri zarar göremden ciltten alınır

Bu cihazın ucunda bulunan aletin adı punch tır ve bu punchlar saç kalınlığına saçın kök yapısına göre kişiden kişiye özel olarak belirlenir ve kişiye özel saç ekimi yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Fue saç ekimin avantajları nelerdir ? 

Fue saç ekimi diğer saç ekim yöntemlerine göre çok avantajlı bir saç ekim yöntemidir. Fue saç ekimi avantajları sayarsak başlıca özellikleri şöyledir;

  • Fue yöntemi en kolay yöntemdir,
  • Fue Sac ekimi fiyatları ekonomik olarak uygundur,
  • Fue saç ekimi yöntemi daha az ağrılıdır,
  • Saç ekiminde maksimum kök alamaya olanak sağlamaktadır fue yöntemi,
  • Saç köklerinin zarar görmeden sağlıklı olarak alınmasına olanak sağlar fue saç ekimi,
  • Fue saç ekiminde enfeksiyon riski çok azdır,
  • Fue saç ekimlerinde kanama çok azdır,
  • Fue yöntemi ile yapılan saç ekimleri hızlı iyileşme sağlar,
  • Fue yöntemi sonrası iz kalmaz,

Saç ekim yöntemleri için 👉 tıklayınız.

Fue Saç Ekim Fiyatları

Fue saç ekimi fiyatlarımızda da en uygun fiyata en iyi fue yöntemi ile saç ekimini yine istanbul saç nakil merkezi olarak bizler yapmaktayız. Fue saç ekimi için sol altta bulunan WhatsApp butonuna tıklayarak iletişime geçebilir veya saç ekim fiyatları sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.