Fue yöntemi dünyada saç ekiminde en gelişmiş saç ekim tekniğidir ve asla saç ekimi sonrası dikiş izi yara izi kalmaz. Saç kökleri tek tek çıkartılır ve asla saç kökleri zarar görmez. Fue yöntemi öncesi lokal anestezi yapıldığı için ağrı olmaz. Fue yöntemi ile yapılan saç ekimleri sonuçlarıda garantili ve mükemmeldir.

Saç ekiminde kökler günümüzde sadece fue yöntemi ile alınmaktadır bunun sebebi yukarıda 👆 da belirttiğimiz gibi en güncel saç ekim tekniği olmasıdır.

Fue yöntemi ile birlikte ekim yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemler ile saç ekimleri kişiye özel olarak yapılabilmektedir. Herkese aynı yöntemle saç ekim yapılmamaktır.

Fue tekniği ile birlikte yapılabilen saç ekim yöntemleri şunladır:

Bu üç yöntem ekim yöntemidir. Asla fue olmadan yapılamaz ve maalesef bazı saç ekim merkezleri yanlış bilgilendirmeler yapmaktadır. Fue kullanmadıklarını belirtmektedirler. Bu asla doğru değildir. Birde bu saydığımız 3 teknik haricinde kafasına göre teknik üreten saç ekim merkezleride mevcuttur ki bunlarada itibar edilmemelidir.

Videomuzda gördüğünüz gibi fue saç kökü almaya yarayan ve ve saç kökünün bu yöntemden başka kafa derisinden alınma imkanı da yoktur.

Saç ekim uzmanlarımız çoğunlukla en iyi saç ekim yöntemi olarak safir saç ekim uygulamasını önermektedir. Çünkü fue yöntemi ile ekim yapıldığında saç derisi daha hızlı iyileşme gösterdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Yukarıda saydığımız yöntemlere ek olarak ağrısız fue yöntemi ile saç ekim mümkündür. Ağrısız yöntem diğer saç ekimleri ile birlikte de yapılabilmektedir.