İstanbul Saç Nakil Merkezinden devrim gibi yenilik ve sadece İstanbul Saç Nakil Merkezi farkıyla göğüs kıllarında saç ekimi dönemi başlatıyoruz. Böylelikle saç ekimine uygun değilsiniz diye bir durum ortadan kalkıyor.

Saç ekiminde en büyük problem yetersiz donör bölgedir. Böyle durumlarda döner bölgeye ek olarak sakal kıllarının çene altı bölgesi yoğun olanların sakal altı kökleri alınabilir. Bu durumda saç ekim için yetersiz ise videoda olduğu gibi sakal kıllarıda kullanılmaktadır.

Göğüs kıllarından saç ekim nasıl yapılır?

Göğüs bölgesi kıllara saç ekim için uygun olan bir bölgedir. Bu yüzden saç nakli işlemlerinde saç nakil merkezi olarak göğüs kıllarını oldukça çok kullanmaktayız. Göğüs kılları insan vücudundaki bulunan kıl kalitesi göz önüne alınacak olur ise 3. kalitede bir yapıya sahiptir.

Bu yüzden saç ekiminde öncelik asla göğüs kıllarına verilmez. Bu yüzden mümkünse önce saçlar kullanılmalı, daha sonra sakallar ve en son göğüs kılları kullanılabilir. Bu sayede saç ekiminde maksimum kök ekim yapılabilir. Bu saç ekim sonuçlarının daha iyi olması sağlanabilir.