İstanbul saç ekim merkezi olarak diğer tüm saç ekim merkezlerinden bizleri ayıran bazı özelliklerimiz vardır ve saç ekim hizmetlerini bu esaslara uyarak yapmaktayız. Asla ve asla karakteristik özelliklerimizden taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

4 temel esasa göre hizmet vermekteyiz;

 1. İstanbul saç ekim merkezi olarak, dürüst olmak ve asla yapamayacağımız sözleri vermemektir. Olumlu yada olumsuz tüm durumları saç ekimi öncesinde kesinlikle sizlerle paylaşıyoruz.
 2.  İstanbul saç ekim merkezi olarak, tek seansta maksimum saç ekimi yapmak ve her zaman en yüksek sayıda saç ekimi yapmaktır. Gerekirse ve ihtiyaç duyulması durumuna sakaldan saç ekimi veya göğüs kıllarından saç ekimi yapabilmekteyiz.
 3. Garantili saç ekimi yaparak istanbul saç ekim merkezlerinin önüne geçiyoruz ve tüm saç ekim merkezlerinin yapmadığını yapıyoruz saçlar çıkmaz ise para iadesi veya ücretsiz saç ekimi tekrarı yapıyoruz.
 4. İstanbul saç ekim merkezleri ve türkiyenin tüm saç ekim merkezlerinden daha ucuza saç ekimi yapıyoruz ve bizden daha ucuz saç ekimi olduğunu ispatlamanız durumunda aradaki farkı size iade ediyoruz.

Tüm bu özelliklerimiz ve daha fazlası sayesinde Türkiyenin en sevilen saç ekim merkezi olmayı hak ediyoruz ve zaten sıfır olumsuz yorum sayesinde buda bizim en sevilen saç ekim merkezi olduğumuzu göstermektedir.

Saç ekiminde neden İstanbul ?

Saç ekimi dünyada yapılmaya başlandığı günden itibaren Türkiye’de de yapılmaya başlanmış olup ilk saç ekimleri İstanbul’da yapılmaya başlanmıştır. İlk zamanlar çok zor şartlarla yapılsada her geçen gün istanbul saç ekim konusunda tecrübe olarak ve teknoloji olarak Dünyanın en hızlı gelişen şehri olmuştur.

Öyleki çok gelişmiş olarak nitelendirilen avrupa ve amerika dan dahi istanbula saç ekimleri için gelinmektedir. Bizlerde saç ekiminde on yıllık tecrübeye sahip olan İstanbulun en iyi saç ekim merkezi aracılığı ile sunduğumuz saç ekimlerinde sizlere en iyi ve garantili saç ekimlerini sunmaktayız.

Saç ekim merkezi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Saç ekimi önemli bir işlemdir ve saç ekimi yapmadan önce kesinlikle araştırma yapmak gerekir. Asla kulaktan duyma değil gerekirse giderek görerek karar verilmesi gerekir. Peki saç ekimi yaptırmadan önce nelere dikkat etmek gerekir.

 1. Saç Ekim Fiyatlarının uygun olmasına,
 2. Saç ekiminde maksimum saç ekip ekmediklerine,
 3. Saç ekimi önceki kan testlerinin yapılıp yapılmadığına bu şu yüzden önemlidir, o saç ekim merkezinin hijyen yönünden hassas olduğu ve bulaşıcı hastalık taşıyanlara saç ekimi yapmadığı anlamına gelir bu da sizlerinde güvenliği anlamını taşır,
 4. Saç ekimi sonrası kullanılması zorunlu olan ilaçlar, şampuanlar, kremler vb ürünlerin ücretsiz olup olmadığına,
 5. Garanti sunup sunmadıklarına gerekirse para iadesi veya ücretsiz saç ekimi yapıp yapmadıklarına,
 6. Dilediğinizde ve ihtiyacınız olduğunda ulaşılır olup olmadıklarına,
 7. Saç ekimi öncesi sizlerin de önerilerine uyarak saç çizgilerinin ortak kararlarla alınıp alınmadığına,

bu şekilde çoğaltılıp gidecek ve asıl olarak sizlerin sorularına sizlerin lehine karar veren saç ekim merkezleri tercih edilmelidir.