Hakkımızda

İstanbul Saç Nakil Merkezi

İstanbul Saç Nakil Merkezi olarak 2010 yılından bu güne kadar binlerce kişiye saç ekimi – kaş ekimi – sakal ekimi  yaparak mutlu olmalarına katkıda bulunduk. Saç ekiminde amacımız herkesin saç ektirebileceği uygun ücretlerle hizmet vermektir. Asla ücretlerimiz yükselmez ve her zaman sabit ve uygun fiyatlarla saç ekimi yaptırmanıza olanak sağlamaktayız. 

Saçsızlık sorunları genel olarak insan psikolojisini olumsuz etkilediği ve hem özel hayatta hemde iş hayatımızda sorunlar oluşturduğu bilimsel olarakta kanıtlanmıştır. İşte tamda bu yüzden herkes saç ektirebilsin diye İstanbul saç ekim merkezi olarak saç ekiminde minimum fiyatlar ve tek seansta maksimum saç ekimi yaparak sizlere destek olmak amacındayız.

Saç ekimleri günümüzde en gelişmiş haliyle yapılmakta olup işlem sonrası yara izi, ameliyat izi, dikiş izi gibi istenmeyen görüntüler oluşmamaktadır. Saç ekimi yaklaşık olarak 5-6 saat süren bir işlem olup, işlem sırasında lokal anestezi ile konforlu ve ağrısız bir şekilde saç ekimleri yapılabilmektedir.

Saç ekimilerinde dünyanın en çok tercih edilen ve en çok saç ekimi yapılan ülkesi Türkiye ve İstanbul’dur. Sırf bu yüzden yaklaşık olarak 100 ülkeden Türkiye’ye saç ekimi – sakal ekimi ve kaş ekimi için gelen turistler mevcuttur. Bu kadar çok saç ekimi yapıldığı için saç ekimi tecrübemiz de diğer tüm ülkelerden daha fazladır. 

Saç ekimlerinde sadece bir seansta yaklaşık olarak 5000 kök civarında saç kökü ekilebilmekte ve bu saç teli olarak 12500 saç teline denk gelmektedir. Sakal ekimleri ise genelde ikinci seansa ihtiyaç olmadan tek seansta bitmekte olup ekim yapılan sakalların %99 çıkmakta ve uzamaktadır. Aynı şekile kaş ekimleride tek seansta ağrısız, konforlu ve 2-3 saat içerisinde yapılabilmektedir.  

Ücretsiz Saç Analizi

Ücretsiz ön bilgilendirme ve bilgisayar destekli saç analizi yaparak saç ekimi öncesi detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Ücretsiz olarak saç ekimi sonrası kullanılması gerekli olan tüm medikal ilaçlar, şampuanlar, losyonlar ve destekleyici ürünlerine yine hediye ediyoruz. Üstelik ilk altı ay boyunca şampuanınızın içine ekleyerek kullanacağınız özel saç bakım kürünüde hediye ediyoruz.

Saç ekimleri sonrası ilk bir yıl boyunca ücretsiz kontrol ve destek sunan ekibimiz. Saç ekiminde deneyimli kadromuzla 7 / 24 hizmetinizdeyiz. 

Çayımızı içmeye ve ücretsiz saç analizi ve ön muayene bekleriz… Türkiyenin en sevilen ve en çok tercih edilen saç ekim merkezi olmak için varız.

Geç Kalmayın, Genç Kalın… İstanbul Saç Nakil Merkezi 

İstanbul saç ekim merkezi