Kaş ekimi fiyatları önceleri çok yüksek olduğu için genellikle pahalı olduğu için yapılmaz ve sırf fiyatları yüzünden tercih edilmezdi. Kaş ekimi fiyatları günümüzde olabileceği en uygun hali ile yapılmaktadır.

Kaş ekimi sonuçları garantili bir uygulama olup genellikle bayanların tercih ettiği uygulamar gibi gözüksede erkeklerede kaş ekimleri yapılmaktadır. Erkeklerde kaş eksikliği genellikle kaza veya kaş bölgesinden geçirilen ameliyatlar sonucu kaş sorunu ortaya çıkmaktadır. 

Yine erkeklerde genetik olarak kaş eksikliği oluşabilmekte ve kaşı yarım olan aileden gelen kaş sorunu yaşayan erkek sayısı hiçte az değildir. Ortalama olarak sağlıklı ve tam kaşı olan kişilerde bir kaşta yaklaşık olarak 300 civarında kaş kökü vardır ve toplamda iki kaşta 600 civarı sağlıklı kaş kökü bulunmaktadır. 

Kadınlarda kaş sorunu genellikle sonradan ortaya çıkar ve çok fazla kaş alımı yapılması, kaşlara lazer uygulanması gibi durumlar sonucu kaş küsmesi dediğimiz kaş köklerinde problemler oluşur ve kaşlar tekrar çıkmayabilir. 

Kadınlar genellikle kaş yokluğu problemlerinde kalemlerle çizimler ve boyalar yapsalarda sürekli olarak kaşlarından şikayetçilerdir. Kaşlar bazen kalın bazen ince olarak kadınların güzelliklerini ortaya koyan ve kadınların çok özen gösterdikleri bir bölgedir.

Kaş ekimlerinde teknolojininde gelişmesi ile bir kaç saatte kaş ekimi yapılabilir hale gelmiştir. Kaş ekiminde gerekli kaş kökleri saçın ense bölümünden kalın köklü ve sağlıklı saç köklerinden alınarak yapılır. Kaş ekim fiyatları kıyaslandığında kaş kontürüne göre daha ekonomik ve ucuzdur. Kaş kontürü yada kaş pigmentasyon adı ile 3D yapılabilir ve fiyat kıyaslaması yapıldığında kaş ekimine göre daha pahalıdır. Çünkü kaş ekimleri genellikle bir kez yapılır ama kaş kontürü yada kaş pigmentasyonları düzenki aralıklarla yapılmalıdır.

Kaş ekim yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Kaş ekimlerinde önemli ve dikkat edilmesi gereken konular ise sırasıyla şöyledir;

 • Kaş ekimi kesinlikle doğal kaş yönüne göre yapılmalıdır,
 • Kaş ekiminde kullanılacak kökler tekli ve sağlıklı saç köklerinden oluşmalıdır,
 • Kaş ekimi gerekli sayıda yapılmalı ne fazla nede eksik olmalıdır,
 • Kaş ekiminde kaş sorunun geçici olmadığı biliniyorsa yapılmalıdır,
 • Kaş ekiminde kaş çizgisi yapılırken yaptıran kişininde önerisi alınmalıdır,
 • Kaş ekimi fiyatlarının çok yüksek olmamasına dikkat edilmelidir,

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır ve Kaş Ekimi Ne Kadar Sürer ?

Kaş ekimi nasıl yapıldığı çok merak edilen ve sonuçları sabırsızlıkla beklenen bir uygulamadır. Kaş ekiminde yapılacak olan ilk iş önce kaş ekimi için gerekli alanın çiziminin yapılması ve bu kaş çiziminin yüze en uygun ve doğal gösterecek yapıda olmasına özen gösterilir. Çizim yapılan kaşın onayı alındıktan sonra ikinci işleme geçilir.

Kaş ekiminde ikinci önemli nokta ekilecek olan kaşların köklerinin alınması işlemidir ve kaş ekiminde en uzun sürelerden biri köklerin alım süresidir. Kaş ekimi otomatik fue yani otomatik kök alma cihazları ile ense bölgesinden sağlıklı saç kökleri önce analiz edilerek ve sonra tek tek alınarak özel kök hücre solüsyonlarında bekletilir. Bekleme süresinde kaş kökleri canlılığını kaybetmesi için soğutulma işlemine alınır. Soğutularak kök hücre solüsyonunda bekletilen saç kökleri gerekli sayıya ulaşıldığında kök alma işlemi biter.

Kaş ekimi yapılırken artık son olan ve işlemin titizlikle yapılması gereken sürece geçilmiş olup kaşların ekimlerinin yapılması işlemi başlar. Kaş bölgesine işlemde ağrı olmaması için lokal anestezi yapılır ve bu lokal anestezi yapılacak olan bölge kesinlikle kaş ekim alanının dışına yapılmamasına özen gösterilir. Lokal anestezi ile uyuşturulan ve tam ağrısız bir şekilde ortam hazır olduğunda ekim için hazırlanan saç kökleri belirlenen sayısı kadar kaş bölgesine köklerin ekimi için kanallar açılır ve bu kanallara doğal kaş yönünde kaşlar titizlikle ekilmeye başlanır. 

Kaş ekimi tamamlandıktan sonra kaş ekimi yapılan kişilerden son onay alınır ve bu son onaya göre gerekli duyulması halinde son rötuşlar yapılabilir. Kaş ekimi ortalama olarak 2-3 saat sürebilir ve genellikle çok konforlu olarak yapılmaktadır. Kaş ekimi yapıldığında artık ömür boyu sağlıklı kaşların temelleri atılmış olur. 

Kaş Ekimi Paketi ve Fiyatları Neleri Kapsamaktadır ?

 • Ücretsiz kaş analizi,
 • Kaş ekiminde en yeni teknikler,
 • Kaş ekiminde tek seans garantisi,
 • Kaş ekiminde en uygun fiyatlar,
 • Kaş ekiminde garantili sonuçlar,
 • Kaş ekimi öncesi gerekli kan testleri,
 • Kaş ekimi sonrası kullanılması gereken tüm ilaçlar,
 • Kaş ekimi sonrası kullanılması gereken medikal şampuanlar,
 • Kaş ekimi sonrası medikal bakım losyonu,
 • Kaş ekimi sonrası birinci yılın sonunda kaşların çıkmaması durumunda ücretsiz saç ekimi (bu oran %0.1 kadar düşük bir orandır)
 • Ömür boyu takip ve kontroller, 

Tüm hizmetler ve garantili kaş ekimi paket fiyatı için sol altta bulunan WhatsApp mesaj platformundan bizlere ulaşabilirsiniz. Garantili ve %100 memnun kalacağınız kaş ekimleri sonuçları için bize 7/24 ulaşabilir 5 dakikada aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.