Sedasyonlu Saç Ekim Fiyat

Narkozlu ( sedasyonlu ) Saç Ekimi çok popüler bir uygulama ve yakın zamanda en çok tercih edilen saç ekimi tekniği haline gelecektir. Üstelik narkozlu saç ekim fiyatları çok da pahalı değildir. Üstelik yıllardır yapılan saç ekimine yeni bir soluk katmaktadır. Hali hazırda var olan saç ekimlerine oranla çok daha kolay, çok daha konforlu bir işlemdir. Asla ağrı olmaz, acı olmaz.

Narkozlu saç ekimi tekniği olarak bilinen ve saç ekiminde iğnelerle lokal anestezi yerine koldan anestezi uzmanları tarafından kontrollü olarak uygulanan sedasyon sağlayan özel ilaçlar ile saç ekimi yapılacak olan kişileri sedatize olmasını sağlayan uygulama kontrollü yapıldığında asla yan etkileri olmaya bir uygulamadır.

Sedasyonlu saç ekim fiyatları, saç ekim merkezlerine göre değişmekte ve bazı saç ekim merkezleri bir saç ekim ücreti kadar fiyat daha isteyebilmekteler.

Narkozlu saç ekimlerinde fiyat farkı olması normaldir. Çünkü sedasyon uygulaması kişiye özel uygulanan ve saç ekimi yapılacak olan kişi için anestezi uzmanından randevu alınması ve planlaması ile başlar. Anestezi uzmanı saç ekimi boyunca tüm gün saç ekimi yapılan kişinin kontrollerini ve sorumluluğunu almaktadır. Üstelik sedasyon işlemi 15 dakika kadar sürmesine rağmen anestezi uzmanı tüm gününü saç ekimine ayırmaktadır.

Sedasyonlu Saç Ekim Fiyatı Neye Göre Belirlenir ?

Saç ekiminde Sedasyon işlemi saç ekiminde birden çok tekrarlanan bir uygulamadır.Bu sedasyon uygulama alanları ve süreleri şu şekildedir. Uygulacak sedasyon alnalarına görede sedasyon uygulamalarının fiyatları değişebilmektedir.

  1. İlk sedasyon uygulaması saç köklerinin alınacağı donör bölge için uygulanır,
  2. İkinci sedasyon uygulaması saç ekimi yapılacak bölge için uygulanır,
  3. Üçüncü sedasyon uygulaması gerekirse sakaldan kök alınacaksa uygulanır,
  4. Dördüncü sedasyon uygulaması göğüs bölgesinden kök alınacaksa bu gölgede ağrı olmasın diye uygulanır,

Yukarıda sayılan ilk 2 madde standart olarak uygulanır ve saç ekiminde ağrı olmaz.

İstanbul saç nakil merkezi olarak bizler sadesyonlu saç ekim fiyatlarında 4 farklı fiyat uygulamamakla birlikte en uygun fiyat politikası ile norkozlu saç ekimi yapmaktayız.

Sedasyonlu saç ekimi için daha önceki yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz. Diğer konular için WhatsApp ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Güncel saç ekim fiyat listesi için lütfen tıklayınız.