Her yıl olduğu gibi yine bu ramazan ayı boyunca saç ekiminde indirim yaptık ve yaklaşık olarak %50 indirim ile saç ekimi yapmaya başladık bu fırsat yılda bir kez gelir ve sizde saç ekimi düşünüyorsanız indirimli olarak saç ekimimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik tüm saç ekim tekniklerinde geçerli olan indirim fırsatından yararlanarak aynı günde eski saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Neden Saç Ekim Fiyatlarında İndirim Yaptık?

Ramazan ayı yardımlaşma ayıdır ve imkanı olan herkes birbirine yardım etmelidir. Bizlerde bu yüzden ramazan ayına özel saç ekiminde indirim yaparak saç ekim düşünenlere katkıda bulunmak istedik. Üstelik saç ekiminde indirim kapsamında kalitemizden asla taviz vermeden indirim yaptık. Tüm saç ekimleri yine en iyi saç ekim uzmanları tarafından yapılmakta olup saç ekim sonrası 7/24 destek sunmaya devam ediyoruz.

Saç ekiminde ramazan ayı boyunca geçerli olan indirimimizden günde sadece bir kişi yararlanabilmekte ve diğer indirimlerle birleştirilmemektedir. Saç ekimi ortalama olarak 6-7 saat süren bir işlemdir ve ömür boyu kalıcı bir uygulamadır. Sizde saç ekimi için bizi tercih ederken hem bu aya özel olan indirimden faydalanabilir hemde sedasyonlu saç ekimi farkı ödemeyebilirsiniz. Sedasyonlu saç ekim hakkında daha fazla bilgiyi ilgili yazımızda bulabilirsiniz.

Güncel saç ekim fiyatları için tıklayınız.

Ramazan Ayı Saç Ekim Paketimizin İçeriği

Ramazan ayı boyunca saç ekiminde indirim yaparken sizlere neler sunduğumuzda kısaca açıklamak istedik. Dolu dolu bir ramazan ayı saç ekim paketi sizleri bekliyor.

  • Saç ekim öncesi bilgisayarlı saç analizi,
  • Saç ekim öncesi kan testleri,
  • Saç ekiminde 5000 köke kadar tek seansta saç nakli,
  • Sedasyonlu ( ağrısız ) saç ekimi,
  • Saç ekim sonrası gerekli olan ilaçlar,
  • Saç ekim sonrası boyun yastığı,
  • Saç ekim sonrası bakım losyon-şampuan seti,
  • 2 seans prp tedavisi,
  • Saç ekim çıkma garantisi ( çıkmaz ise para iadesi veya saç ekim tekrarı ),

Bu mükemmel ve indirimli ramazan ayı saç ekim paketimizden yararlanmak için yapmanız gereken öncelikli olarak hızlı randevu almak ve günde 1 olan kotadan yararlanmak. Bunun için sol atta bulunan WhatsApp ile bize ulaşarak ramazan ayı kampanyasından faydalanmak istiyorum yazmanız yeterlidir. Hayırlı ramazanlar diler sağlıklı günler dileriz.