Saç Ekimi Fiyatları

saç ekim fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatları genellikle çok değişkendir ve asla bir saç ekim merkezi ile diğer saç ekim merkezi fiyatları aynı değildir. Saç ekiminde önemli olan saç ekimi için başvuran ve saç ekimi düşünen kişilere doğru bilgi vermek ve doğru saç ekiminin yapılmasıdır.

Saç ekiminde fiyatlar çoğu kişi için en önemli olan konu ve saç ekim fiyatları genellikle saç ekim merkezinin seçilmesinde önemli bir faktör olmaktadır. Saç ekimide herkesin beklentisi aynı olmayan saçların saç ekimiyle tekrar çıkması ve o özlenen saçlara kavuşmaktır. Saç ekim merkezleri içinde en önemli olan konu ekim yapılan saçların çıkması ve bu yüzden ellerinden gelen en iyi saç ekimini yapmaya çalışmaktadırlar.

Herkes hangi işi yaparsa yapsın en iyisini yapmaya çalışmakta ve yaptığı işin sonucunda övgü almayı istemektedir. Saç ekimi fiyatlarıda bu yüzden çok önemlidir. Saç ekiminde önemli olan ve saç ekimi yapılan kişilerin saçları çıkması ve memnun kalmasını sağlamaktır. Bu sayede saç ekimi yaptıranların tavsiyesi ve önerisi ile saç ekim merkezide yaptığının karşılığını alacaktır.

İşte tamda bu yüzden saç ekim fiyatların da yüksek fiyatlarla saç ekimi yapılabilir ve sadece gerçekten çok parası olan kişilere saç ekimi yapılabilecekken biz ise tam tersine herkes saç ektirsin herkes memnun kalsın ve bizleri dostlarına tavsiye etsin diye saç ekiminde en düşük fiyatlarla saç ekmeye karar vermiş bulunmaktayız.

Çoğu saç ekim merkezi fiyat politikası olarak önce yüksek fiyatlar sunmak ve yüksek fiyatlarla kalite algısı yaratmaya çalışmaktadır. Yarattıkları yüksek fiyat ve kalite algısıyla ikna edebildiklerine yüksek fiyattan saç ekimi yaparak kar seviyesini yüksek tutabilmektedirler. İkna edemediklerine ise tekrar tekrar ulaşarak fiyatlarında indirim yapmaya çalışarak ikna yolu aramaktadırlar.

Oysa biz hiç bu tarz girişimlere gerek duymadan hem kaliteli ve garantili saç ekimi sunarken hemde en uygun fiyatlarla saç ekimi yapmayı bu sayede saç sorunu yaşayan herkese saçlarına tekrar kavuşmasına olanak sağlamaktayız. Dönem dönem artan ve dönem dönem azalan saç ekim fiyatları yerine bu gün ve ömür boyu aynı fiyat ve en iyi saç ekimini yapmayı sağlıyoruz.

Köke Göre Saç Ekimi Fiyatları Değişir Mi ?

Saç ekiminde kök sayısı çok önemlidir ve kök sayısına göre saç ekimi yapan saç ekim merkezi çok fazladır. Aslında köke göre saç ekimi fiyatları ile saç ekimi yapıldığında kim daha fazla kar etmektedir ? Tabiki saç ekim merkezleri ekim yapılan saçların sayısını bilebilir ve ekim yapılan saç kökü sayısında diledikleri rakamları söyleyebilir. Kök sayısına göre fiyat talep eden saç ekim merkezileri bizce kesinlikle güvenilir değildir. Gerçekten ekilen saç kökü sayılarını ekim yapılan kişilerin bilmesi imkansızdır. Ekim yapıldı denilen sayıya inanarak ödenene ücret kesinlikle güvenli olmayacağı gibi ömür boyu kafanızda soru işareti olarak kalabilecektir.

Bu yüzden bizler saç ekiminde asla saç köküne göre fiyat belirlememekteyiz. Çünkü basit bir örnek vermek gerekirse aynı marka bir giyim firmasının small beden gömlek fiyatı ile XL beden gömlek fiyatı aynıdır. Oysa giyim firması XL beden gömleğe daha fazla kumaş harcamış ve daha fazla emek harcamıştır. Dolayısıyla XL olan gömleğe nasıl ekstra ücret talep etmiyorsa bizlerde saç ekiminde kök sayısına göre fiyat belirlememekteyiz. Her saç ekiminde maksimum saç ekimi yaparak herkesin maksimum fayda görmesini sağlamaktayız.

Saç ekimi ilk yapıldığı dönemlere göre çok gelişmiş ve günümüzde çok basit ve gelişmiş teknikler ile hem tek seansta çok fazla saç kökü ekimine olanak sağlarken hemde artık eskisi kadar pahalı bir uygulama değildir. Günümüzde dünyanın en çok saç ekimi yapan ülkesi Türkiye’dir ve tabiki Türkiye’de en çok saç ekimi yapılan şehir İstanbul’dur. Böylelikle tecrübe olarak en tecrübeli saç ekim merkezi ve çalışanları İstanbul’dadır. Bizlerde saç ekiminde hem tecrübe hem titizliğimiz en iyi saç ekimini sunmaktayız.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır ve Saç Ekimi Ne Kadar Sürer ?

Saç ekimi düşünen herkesin ilk aklına gelen saç ekimi nasıl yapılır ve saç ekimi ne kadar sürer gibi başlıca sorular aklında oluşmaktadır.

Saç ekimi öncesi saç analizi yapılır saç köklerinin kalitesi kontrol edilir.

Daha sonra kan testleri yapılır ve problem yok ise saç ekimi alanı belirlenir.

Belirlenen saç ekim alanının çizimleri ve kontrollerinin ardından lokal anestezi ile ekim yapılacak alan uyuşturulur.

Tam olarak uyuşma sağlandıktan sonra kök alımı işlemine geçilir.

Saç ekimi günümüzde Fue adı verilen özel bir kök alımını sağlayan cihazlar ile sağlıklı saç köklerinin ense bölgesinden alınması ve bu köklerin özel kök hücreli solüsyonlarda bakımlarının yapılması ve soğutulması ile başlar.

Alınan kökler sayımları yapılarak ekim için hazır hale getirilir.

Saç ekimi yapılacak saçsız alana ekim yapılacak kök sayısı kadar saç kökü için kanallar açılır.

Açılan kanallara saçlar titizlikle ekilir.

Ekim sonrası pansumanlar ve son kontroller yapılır ve saç ekimi sonlandırılır.

Tüm bu süreç yaklaşık olarak 5-6 saat kadar sürmektedir.

Saç ekimi sonrası ilk gün dinlenilerek ve kullanılması gereken ilaçlar kullanılarak geçirilir,

Saç ekimi sonrası ikinci gün saçların ilk yıkaması yapılır ve pansumanlar yapılır.

Gerekli talimatlar ve sonraki süreçler hakkında bilgilendirilmeler yapılır ve saç ekim süreci tamamen sonlanmış olur.

Saç Ekim Fiyatları Saç Ekiminin Kalitesini Gösterir Mi ?

Saç ekim fiyatları asla kaliteyi ifade etmemektedir. Tabi parası fazla olanlar ve ve aynı işlem için fazla para vermek isteyenler için hariçtir. Bir işlem yada hizmete verilen para miktarı asla o işin kalitesini ifade etmemekle birlikte ucuz olmasıda kalitesiz olduğu anlamına gelmemelidir. Her işlem veya hizmetin belirli bir ücreti vardır daha fazlası ise o işten elde edilen karın fazlalığıyla alakalıdır. Bizde kar seviyemizi en altta tutarak dostlar kazanmaya karar verdik ve yapabileceğimiz en uygun fiyatlarla saç ekimi yapmaya karar vermiş bulunmaktayız.

Sizlerde hem maksimum saç ekimi yaptırıp hem garantili saç ekimi yaptırıp hemde en uygun fiyatlarla saç ekimi hizmetlerimizden yararlanmak istemez misiniz ? Üstelik yapılan saç ekimlerimizin tamamı garantili olup ekim yapılan saçların çıkmaması durumunda asla ikinci seans için ek ücret talep edilmeksizin tekrar saç ekimi yapılacaktır. Zaten böyle bir olasılık yani ekilen saçların çıkmama olasılığı %0,1 seviyesindedir. Ekilen saçların çıkmaması oranı çok düşük olup genellikle günümüzde böyle bir problemle karşılaşılmamaktadır.

Saç Ekim Fiyatlarımız Ne Kadardır ? Saç Ekimi Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Saç ekimi yalnızca saç ekimi değildir ve yalnızca saç ekimi fiyatı içermemektedir. Saç ekimi yanında neler ve hangi hizmetlerinde sunulduğu çok önemlidir. Bizler tüm saç ekimleri için tek ve kapsamlı bir saç ekim paketi sunmayı hedefleyerek saç ekiminde olması gerekenleri tamda eksiksiz sunmaktayız.

  • Saç ekimi öncesi ücretsiz saç analizi,
  • Saç ekimi öncesi gerekli kan testleri,
  • Tek seansta maksimum saç ekimi, (kök sınırı yok)
  • Saç ekimi sonrası kullanılması gereken ilaçlar,
  • Saç ekimi sonrası gerekli olan özel medikal şampuan ve losyonlar,
  • Saç ekimi sonrası özel ve sadece bizim önerimiz olan 1.aydan sonra kullanılmasını önerdiğimiz çok özel bir saç bakım kürü,
  • Saç ekim sonrası 3. ayınızda ücretsiz saç prp aşısı,
  • 1. yılın sonunda saç çıkmaması durumunda ücretsiz saç ekimi,
  • Ömür boyu kontrol ve destek,

Tüm hizmetler ve garantili saç ekimi paket fiyatı için sol altta bulunan WhatsApp mesaj platformundan bizlere ulaşabilirsiniz. Garantili ve %100 memnun kalacağınız saç ekimleri sonuçları için bize 7/24 ulaşabilir 5 dakikada aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Related Post