Sakallar ve erkekler ikiside olmazsa olmaz bir bütündür ama her erkek sallar konusunda çok şanslı değildir ve bazı erkeklerde hiç sakal yokken bazılarında da seyrek sakallar mevcuttur. İstanbul saç nakil merkezi olarak Sakal ekim fiyatları en alt seviyede yapmayı ve sakallarının olmasını yada yoğun sakal isteyenlere yardımcı olmak amacıyla Türkiye’nin en uygun sakal ekimini yapmaya karar vermiş bulunmaktayız.

Sakal ekim fiyatları genellikle saç ekimine göre daha zor bir işlem olduğu için daha pahalı olarak görülsede bizler sakal ekimlerinde de tek fiyat en uygun fiyat olması için sakal ekimi yapan tüm merkezlere göre en uygun sakal ekimi garantisi sunmaya çalışmaktayız.

Sakal ekiminde önemli olan nasıl bir sakal istediğinize bağlı olarak değişmektedir. Sakalı hiç olmayan birine yaklaşık olarak 5000 sakal kökü ekilebilir ki bu sayıda yapılan sakal ekimlerinin sonuçları kesinlikle çok tatmin edici olmaktadır. Kısmi sakalı olmayan yada seyrek sakalı olan kişilerde ise ekilmesi gereken sakal sayısı değişmektedir.

Sakal ekimi fiyatında çok değişik fiyat taleplerinde bulunan merkezlerin aksine bizler tek fiyat ve garantili sakal ekimi yaparak tüm bu alışa gelinmiş durumu değiştirmekteyiz. Sakal ekimi çok önemli bir konu olup genellikle sakal ekimlerinde doğal görünümlü ve doğal sakal yönüne göre sakal ekimi yapılması gerekmektedir. 

Sakal ekimleri nasıl yapılır ?

Sakal ekimlerinde öncelikle yaş sınırı vardır ve en az 18 yaş üstü kişilere sakal ekimi yapılabilmektedir. Çünkü sakalları çıkmamış olan gençlerin bazılarında 18 yaşından sonra dahi sakalları çıkabilmektedir. Bu yüzden bizlerin önerisi sakallarım yok diye acele edilmemesi ve ne olduğu belli olmayan ürün, ilaç vb. gibi saçma sapan şeylerden uzak durulmasıdır. 

Sakalı olmayan bir yetişkinin sakalları ancak ve ancak sakal ekimi ile çıkabilir ve sakal ekimi yapılmadan internette reklamları yapılan ürünlerle sakallar asla çıkmayacaktır. Para buzağı olan ürünlerden bu yüzden kesinlikle uzak durulmalıdır.

Saç – sakal – kaş ve bıyıklar sadece ve sadece kökleri varsa çıkabilir ve uzayabilir. Kıl kökü olmadan kılların çıkması ve uzaması mümkün değildir.

Sakal ekimlerinde öncelikle sakal ekilecek bölge tespit edilir ve ekilecek sakal kök sayısı tespiti yapılır. Sakal ekilecek olan bölgenin çizimlerinin ardından son onaylar alınır ve gerekli sakal ekimi için gerekli kökler saçların ense bölgesinde bulunan sağlıklı saç köklerinden elde edilir. Kök alma işlemleri otomatik fue makineleri ile yapılmaktadır. Otomatik fue makineleri sayesinde alım yapılan kökler hem zedelenmez hemde alındığı bölge olan ense bölgesinde yaraların çok hızlı iyileşmesine olanak sağlamaktadır.

Elde edilen ve ekim için hazırlanan sakal kökleri öncelikle soğutulur ve kök hücreden zengin prp solüsyonu ile kök hücreden zengin olarak köklerin daha sağlıklı olması sağlanır. Bu yöntem ile sakal ekimi sadece tarafımızdan yapılmakta olup kök hücreden zenginleştirilmiş sakal ekimine başlanır.

Sakal ekimin de ekilen her sakal için ekstra özen gösterilir ve her ekim yapılan sakalın çıkması için titizlikle sakal ekimlerinin yapılması sağlanır.  Sakal ekiminde başarılı olmanın ve dikkat edilmesi gereken bir sürü konu vardır ve bizlerde tüm sakal ekimlerinde %100 garanti ile sakal ekimleri yapmaktayız.

Sakal ekim fiyatları ve sunulan hizmetler nelerdir ?

  • Sakal ekimi öncesi bilgisayarlı ücretsiz sakal analizi,
  • Sakal ekimi öncesi gerekli kan testleri,
  • Sakal ekiminde tek seansta maksimum sakal ekimi ve tek seansta çözüm,
  • Sakal ekimi sonrası kullanılması gereken medikal ilaçların tamamı,
  • Sakal ekimi sonrası kullanılması gereken medikal şampuanlar,
  • Sakal ekimi sonrası kullanılması gereken özel solüsyonlar,
  • Sakal ekimi sonrası sınırsız kontrol ve destek,
  • Sakal ekimi ile gerekirse bıyık ekimi veya sıklaştırması,

Tüm hizmetler ve garantili sakal ekimi paket fiyatı için sol altta bulunan WhatsApp mesaj platformundan bizlere ulaşabilirsiniz. Garantili ve %100 memnun kalacağınız sakal ekimleri sonuçları için bize 7/24 ulaşabilir 5 dakikada aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.