Traşsız saç ekimi günümüzde popüler saç ekimi uygulamalarından birisidir. Saç ekiminde daha önceleri olmayan bu yöntem sayesinde saçları kazıtmadan saç ekimi imkanı sunulmaktadır. Traşsız saç ekimleri sayesinde saç ekimi düşünenler daha kolay karar vermekte ve traşsız saç ekimi yöntemi sayesinde saç ekimi yaptırmaktadırlar.

Traşsız saç ekimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir sürü detay vardır. Ayrıca maalesef herkesede traşsız saç ekimi yapılamamaktadır.

Traşsız Saç Ekimi Kimlere Yapılır ?

Traşsız saç ekimi kimlere yapılır ve özellikle kimlere traşsız saç ekimi önerisinde bulunuyoruz gelin madde madde açıklayalım;

  • Kadınlara traşsız saç ekimi;

Kadınlara özellikle traşsız saç ekimi önermekte ve yapmaktayız çünkü kadınlar saçlarını komple kazıtmaktan pek hoşlanmazlar ayrıca kadınlarda saç dökülmesi kısmi olduğu için zaten traşsız saç ekimine çok uygundurlar.

  • Ön yanlara – Şakaklara Saç Ekimi;

Erkeklerde genelde genetik olan ön yan yani şakak saç dökülmesi çok karşılaşılan bir sorundur. Erkeklerde şakaklara saç ekimi yapılacaksa traşsız saç ekimi önermekteyiz.

  • Tepe Bölgesine Saç Ekimi;

Erkeklerin saç yapısı olarak tepe bölgesinde bulunan döner tarzlı saçlar sebebi ile saçlar maalesef seyrek gözükmektedir. Erkeklerin saç dökülmesi çoğunlukla tepe bölgesinde olmaktadır. Sadece tepe bölgesinde saçsızlık sorunu yaşayan ve saç ekimi yaptıracaklara kesinlikle traşsız saç ekimi yapılması uygundur. Bu sayede asla saç ekimi yaptırdığı dahi belli olmayacağından saç ekiminde tepe bölgesi işlemleri traşsız saç ekimi yöntemi ile yapılabilmektedir.

  • İkinci Seans Saç Ekimi;

Daha önce saç ekimi yaptıranlar ve ikinci seans saç ekimi yaptırmak isteyenlere genellikle traşsız saç ekimi yapabilmekteyiz. Bu tarz ikinci seans veya sıklaştırma ekimlerinde genelde traşsız saç ekimine uygundur.

Traşsız Saç Ekimi Kimlere Yapılmaz ?

Traşsız saç ekimi maalesef herkese uygun değildir. Traşsız saç ekimi yapılabilmesi için bölgesel veya lokal saç dökülmesi olmak zorundadır. Komple saçları dökülmüş veya komple seyrelmiş olan saçlara traşsız saç ekimi yapmak mümkün değildir.

Traşsız saç ekiminin başarı olabilmesi için genellikle ön değerlendirme yapılması ve saç ekim uzmanlarının karar vermesi gerekmektedir. Sonuçta saç ekimi yaptırmanın amacı olmayan saçlara kavuşmaktır ve traşsız saç ekimi yapılmasının uygunluğu öncelikle saç ekimi yaptıracak kişilerin talebi sonrasında ise saç ekim uzmanlarının onayına bağlıdır.

Traşsız Saç Ekimi Fiyatı Nedir ?

İstanbul saç nakil merkezi olarak önceliğimiz uygun fiyatlarla herkesin saç ekimi yaptırmasına olanak sağlamaktır. Yine en uygun fiyatlarla traşsız saç ekiminide istanbul saç nakil merkezi olarak bizler yapmaktayız. Traşsız saç ekimi fiyatı için ekstra ücret talep etmemekteyiz. Saç ekim fiyatlarımızı incelemek için tıklayabilirsiniz. Sol altta bulunan WhatsApp linkine tıklayarak uzmanlarımızdanda bilgi alabilirsiniz.