Saç ekiminde ilk soru ağrı var mı olmaktadır ve İstanbul Saç Nakil Merkezi olarak Ağrısız Saç Ekimi için yapılan çalışmalara ek olarak yeni bir yöntem olan ve Anestezi doktoru eşliğinde %100 ağrısız saç Ekimi yapmaya başlamış bulunmaktayız. Tüm saç ekimlerinde ağrısız saç ekimi olması için lokal anestezi ile saç ekimi yapılacak bölgeler uyuşturulmaktadır. Bu lokal anestezi eşliğinde yapılan saç ekimi tüm saç ekim merkezileri için standart olan bir uygulamadır.

Fakat zaten saç ekiminde ağrı sadece lokal anestezi sırasında olmaktadır. Kısacası ağrısız saç ekimini lokal anestezi yöntemiyle mümkün değildir. Saç ekiminde lokal anestezi yapılması için mümkün olan en küçük ve en ince iğneler kullanılmaktadır ama yinede ister istemez kafa yapısı ve kafa derisi sertliği yüzünden lokal anestezi sırasında bir miktar ağrı olmaktadır.

anestezi doktoru eşliğinde saç ekimi

Ağrısız saç ekimi nasıl yapılır ?

İstanbul saç ekim merkezi olarak ağrıdan şikayet eden ve hiç ağrı olmadan saç ekimi yaptırmak isteyenlerin sayısının oldukça çok olduğunu bildiğimiz için ve %100 ağrısız saç ekimi isteyenlere özel anestezi doktorları ile özel bir çalışma yapmaktayız. Anestezi doktoru koldan küçük ve zararsız bir miktarda sedasyon uygulayarak saç ekiminde yapılacak olan lokal anestezi kısmının ağrısız olarak yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Saç ekiminde Lokal anestezi ve ağrılı olan uygulama kısmı bittikten hemen sonra anestezi doktoru sedasyonu sonladırır ve saç ekimi uygulanacak kişiler kendisine gelir. Bu sayede hiç ağrı duymadan saç ekimi işlemleri başlar ve yine hiç ağrı olmadan tüm saç ekimleri yapılarak saç ekimi başarılı şekilde sonlandırılır.

Saç ekiminde ağrı seviyesi ne kadardır?

Saç ekimlerinde veya başka uygulamalarda ağrı durumu kişiden kişiye değişen bir durumdur. Ağrı eşeği denilen ve kadınlarda farklı, erkeklerde farklı, ve hatta uygulamalar arasında bile ağrıya dayanıklılık değişiklik göstermektedir. Saç ekiminde de ağrı seviyesi kişiden kişiye değişim göstermektedir.

Saç ekiminde uygulanan lokal anesteziye hiç ağrı yok diyen ve ağrısız saç ekimi diyenler mevcutken genelde psikolojik olarakta olsa sırf iğne uygulaması yapılacağı için ağrı duyan kitlede mevcuttur. Saç ekimi uygulanacak kişiler kendi ağrı seviyesine göre saç ekiminde uygulanacak olan uygulamayı seçmeli ve ona göre saç ekim merkezinden talep etmelidirler.

Ağrısız saç ekim fiyatı nedir ?

Ağrısız bir saç ekimi yaptırmak herkesin isteğidir fakat ağrısız saç ekimi için özel olarak anestezi doktoru çağrılmaktadır. Gelen anestezi doktoru sedasyon uygulaması yaparak ağrısız bir saç ekimi işlemi yapılmasına olanak sağlamaktadır. Özel olarak gelen anestezi doktoru ücreti ekstra olarak 500 tl olarak ücretlendirilmektedir. %100 Ağrısız ve %100 konforlu bir saç ekimi içim en uygun fiyatı yine sizlere bizler sunmaktayız. Ağrısız saç ekimi fiyatı sadece 1000 tldir. Diğer saç ekim fiyatları içintıklayınız.

İstanbul saç nakil merkezi ile uygun fiyatlarla ağrısız saç ekimi yaptırmak işte kadar kolay.