Saç ekimi öncesi ekim yapılacak alan çizimlerle ✍🏽 belirlenir ve saçlar traş edilir. Saç ekimine gelirken asla traş olmanıza gerek yoktur. Çizimler sizlerin istediği ve saç ekim kurullarına göre belirlenir. Saç ekim öncesi çizimler ve traş yapılışı saç ekim yapılacak kişinin saçına göre değişebilir. Bu yüzden saç ekim merkezine gelirken traş olunmamalıdır.

Saçlarınızın uzun haliyle görüşmeye gelmeniz bize uzun saçlı halinizde asıl saç sorunlarının nerelerde olduğunu daha iyi anlamamıza ve bu bölgelere daha fazla saç ekim yapmamıza olanak sağlayacaktır.

Saç ekimi öncesi aklınıza takılan soruların hazır cevapları için linke tıklayabilirsiniz. Böylelikle saç ekimine hazırlığınız daha kolay olacaktır.

Saç ekiminde saç ön çizgisi nasıl yapılır?

Saç ekiminde doğal bir görüntü yakalamanın asıl sırrı tabiki doğal bir saç ön çizgisi belirlemekten geçer. Saç ekiminde saç ön çizgisi her zaman kişiye özel yapılır. Bu durum asla standart olmamalı ki tüm insanlar birbirine benzemesin. Saç ekiminde ekim yapılacak olan kişilerin yaşı, saç şekli ve mümkünse dökülmemiş hali her zaman iyi değerlendirilmelidir.

Bu sayede saç ön çizgisi daha doğal olacak ve ekim yapılan kişilerin daha çok hoşuna gidecektir. Saç ön çizimi belirlerken hareketli kas dokusuna dokunmamak gerekli. Bu durum önemsenmez ise mimiklerde sorun çıkabilecektir.